Právo na slobodu (aj v očkovaní!)

Autor: Matej Kečkéš | 8.11.2019 o 15:50 | (upravené 8.11.2019 o 20:34) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  286x

             Podľa ústavy SR, ale aj princípu a základov demokratickej krajiny má mať každý občan právo na slobodu, vlastné presvedčenie, filozofiu či vieru. A to samozrejme znamená aj vykonávanie a život podľa vlastnej filozofie či viery.

                      Povinné očkovanie, toto slovné spojenie je samo o sebe absurdné a jeho význam a prax sú proti ústave SR porušovaním ľudských práv a zároveň proti zdravému rozumu.
Nikto Vám nemôže predsa prikázať ísť na operáciu chrbtice či na preventívnu prehliadku alebo vôbec ísť k lekárovi, nikto Vás k tomu nemôže prinútiť.
Ako nám teda niekto môže prikazovať nechať podrobiť sa lekárskemu zákroku naše novorodeniatka?!
Veď to je úplne choromyseľné. Chemicko-toxický kokteil, ktorý sa nachádza napr. vo vakcíne MMR, ktorá bola práve pre jej vysokú toxicitu zakázaná v Japonsku, zatiaľ čo u nás je "povinné" nechať sa otráviť ako novorodenec, obsahuje geneticky modifikované DNA z potratených ľudských plodov, na ktorom sú touto genetickou modifikáciou pestované vírusy či baktérie, tie totižto potrebujú hostiteľa na prežitie, pokiaľ nie sú zmrazené.

Citácia z odborného nezávislého vedeckého článku priamo zo stránky USA:
"The MMR vaccine has been linked to autism, Crohn's disease, inflammatory bowel disease[142,143] and other serious chronic stomach problems[144], epilepsy, brain damage including meningitis[145,146], cerebral palsy, pancreatitis[147] and diabetes mellitus[148150], encephalopathy, encephalitis[151,152], hearing and vision problems, arthritis, behavioural and learning problems, chronic fatigue syndrome, diabetes, Guillain-Barre syndrome, idiopathic thrombocytopaenic purpura, subacute sclerosing panencephalitis (SSPE), leukaemia, multiple sclerosis, and death."

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3364648/?fbclid=IwAR0SmHhwl3UvdC1zmwLzblIv1qkQpZ_61TPt0ZtlsqHstVTjiqApCIjwJqU


Talianska vláda vydala oficiálne vyhlásenie o škodlivosti očkovania:
https://newspunch.com/italian-parliament-vaccines-cancer-autoimmune/?fbclid=IwAR2keFgl5tmgZcpAbQcB5PY3te_WuCjqklBuLzeUTE6djGHVT6Q5SNso0vw

Jednoducho a stručne, dávať očkovať povinne svoje deti je z právneho hľadiska protiprávne, z chemického toxické a z ľudského neetické. Zároveň sa jedná o porušovanie ľudských práv a slobôd. Človek je predsa schopný danú chorobu prekonať a vytvoriť si voči nej imunitu aj bez očkovania.
Očkovanie je vhodné len ak žijete v nehostinných podmienkach, kde nemáte prístup ku kvalitným organickým liekom s vysokým obsahom vitamínov, minerálov, antioxidantov, a prípadne nemáte dostatočné hygienické návyky. Avšak toto všetko naučiť svoje deti je výsada a právo rodičov, nie cudzích ľudí.
 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Na Covid zomrú desiatky ľudí denne. Pokles možno očakávať najskôr o dva týždne

Pre koronu zomierajú ľudia s inými ochoreniami, ktorí by inak žili.

Špeciálny prokurátor Kováčik ide do väzby, rozhodol súd

Súd zobral do väzby aj druhého obvineného Norberta Pakšiho.


Už ste čítali?