Ilúzia ilúzie v inej ilúzií, aneb ako hravo klamať masy

Autor: Matej Kečkéš | 16.6.2016 o 0:00 | (upravené 22.5.2017 o 21:57) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  210x

        Žiadny zákon, žiadny štát, za ktorým sú len ľudia, teda žiadny človek, ktorý nech má akúkoľvek finančnú moc, nemá právo siahať na slobodu iného človeka a šikanovať ho sledovaním alebo inak.

       Šikana je trestná, dokonca aj ak ju vykonáva štát, lebo aj štát tvorí len skupina ľudí. Takže ak sa štát tvárí, že je normálne a zákonné šikanovať, sledovať či inak poškodzovať slobodu iného človeka, je to v podstate len o tom, že to robí určitá skupina ľudí, ktorá sa na tom dohodne a jej finančná moc jej to umožní, vďaka korupcií, samozrejme. Pretože aj zákony sú len odzrkadlením extrémnej korupcie v našom štáte, aj zákony píšu len ľudia. Zákony píšu finančne mocní ľudia, aby vďaka nim "legálnou" cestou ovládali masy a ich správanie, diktujú nám skrz zákony čo a ako máme robiť! A aké právo majú tí ľudia rozhodovať o tom ako sa budú mať ľudia, ktorých ani nepoznajú a nič s nimi nemajú spoločné?! ŽIADNE!!! Kde je predsa rovnoprávnosť? Čo je to za nezmysel aby krvná línia a jej finančná moc rozhodovala o tom, že niekto má mať viac práv ako niekto iný?! Všetci sme predsa ľudia, rovnaký živočíšny druh! Dominancia krvných línií, kráľovských rodov a ich finančná moc bola dobrá možno tak v stredoveku, keď ľudská inteligencia a vynaliezavosť boli na značne primitívnejšej úrovni ako sú dnes! Legalita je len pojem, rovnaký ako potreba. Tí, čo diktujú, čo je legálne alebo nelegálne, to diktujú nie tak pre naše dobro, ako hlavne pre svoje. Ale od kedy má mať človek silu rozhodovať o tom, čo je pre niekoho, koho ani nepozná, naozaj potrebné?! Takže aká ľudskosť, sloboda a humanita alebo nebodaj demokracia? Ako je možné, že nám diktujú ako máme žiť, ľudia, ktorí pri tom sami nevedia ako majú žiť?! Nevedia byť humánni, teda ľudskí a detto nie slobodomyseľní! Denne nás klamú pojmami ako je demokracia, globalizácia a pod. nezmysly! Ja odmietam poslúchať, počúvať či inak rešpektovať psychicky narušených ľudí, ktorí trpia silnou psychickou závislosťou na materializme a šíria ju po celej planéte! Akákoľvek psychická závislosť je psychickou poruchou! Takže v podstate každý človek, ktorý si myslí a je presvedčený o tom, že zmysel jeho života spočíva len v peniazoch a honbe za nimi, je v podstate psychicky narušený jedinec!

           Táto nezmyselnosť krvných línií, kráľovských rodov, oligarchov, no hlavne slobodomurárov, ktorí proti nim vedú nezmyselné neviditeľné vojny, a ich finančná moc, to tá skutočne môže za všetky vojny, nešťastie a utrpenie na tejto planéte! Tá je skutočným zdrojom utrpenia, umelosti systému, nevraživosti a problémov! Pretože to oni sú skutočným problémom!!! Boje o to, kto má väčšiu moc a ako si ju dokáže, to je reálnym problémom, pretože to zasahuje nás občanov, ktorých sa však nikto nepýtal, či s tým súhlasíme! Kde je demokracia teraz?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kaliňák lákal na byty za symbolické ceny

Asi tretinovú zľavu na byt dostal aj bývalý policajný viceprezident. Jeho nástupca platí v hlavnom meste nájomné 30 eur mesačne.

DOMOV

Flašík chce RTVS premeniť na akciovku (Minúta po minúte)

O post šéfa RTVS zabojuje deväť kandidátov.


Už ste čítali?