Medzimozgová šišinka epifýza a jej princíp

Autor: Matej Kečkéš | 26.7.2014 o 12:19 | (upravené 26.7.2014 o 21:46) Karma článku: 5,20 | Prečítané:  2332x

Určite ste už počuli alebo čítali o treťom oku. Čo to je, ako funguje a ako sa vyvíja ? Celý princíp tohto životne dôležitého orgánu sa Vám budem snažiť popísať čo možno najdetailnejšie.

Princíp tretieho oka : tretie oko alebo šieste základné energetické centrum tela fyzického i astrálneho, ktoré zároveň spája časť fyzického tela s častou astrálneho i časťou duše a tou je aj epifýza - medzi mozgová žľaza umiestnená medzi veľkým a malým mozgom, ktorá sa vyvíja vnemom slnečného svetla, ktoré je následne prenášané neurotransmittermi do epifýzy, a ktoré je pre mozog potrebnou výživou, nakoľko svetlo je základným zdrojom energie pre človeka, ako fyzickým (jedlo, voda), tak aj duševným. Následne z epifýzy ide krvným obehom do čelnej žľazy DMT, dimetyltryptramín, zvaný aj molekula duše. Čo má za následok, vývoj nášho myslenia, určenie hĺbky nášho myslenia, našich dedukčných i mimo zmyslových - transcendentálnych schopností, taktiež sa DMT podieľa na tvorbe IQ, EQ a intuície. Teda epifýza sa vyvíja pomocou denného svetla vnímaného očami a prenášaného neurotransmittermi do epifýzy, čím viac je vyvinutá tým účinnejšie vzniká DMT v mozgu jedinca, kolujúc v krvi smerom späť k prednej časti veľkého mozgu do čelnej žľazy, čo poskytuje prekrvenie prednej časti mozgu, nakoľko človek rozmýšľa prednou časťou mozgu, tzv. Jinovou (Jin Jang) a tým hlbšie dokáže človek využívať svoj vnútorný zrak, svoju fantáziu a celkovo mozog lepšie pracuje. Toto je funkcia a zmysel tretieho oka.

Z aspektu duchovného sa tretie oko aj spolu s ostatnými energetickými centrami nachádza tu :
 

Z aspektu biologického sa tretie oko nachádza tu a bolo už dávno objavené aj staroegyptskou civlizáciu :
 

Je veľmi pozoruhodné, že tretie oko vnútri mozgu nesie tvar podobný oku.
 

Aj preto je nevyhnutné aby hlavne malé deti nenosili slnečné okuliare, ktoré blokujú príjem a výdaj hormónov epifýzou a hypofýzou, ich mozog by sa absolútne nevyvíjal správne. V skutočnosti slnečné okuliare nie sú žiadnou ochranou proti slnečnému svetlu, to je len ilúzia marketingu, hnusné klamstvo na ľuďoch. Keby človek viac študoval Vesmír, vedel by, že naša planéta si vytvorila geomagnetický obal, ktorý všetko škodlivé žiarenie zo Slnka odráža naspäť do Vesmíru.
Zoberme si takú rakovinu kože, ktorá nevzniká sama od seba na základe intenzívneho vystavovania sa slnečnému žiareniu. Rakovina znamená totálny kolaps imunitného systému. Keby rakovina kože vznikala aj z tohto, tak potom všetci indiáni by vymreli na to a nie na chamtivosť egomaniakov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Politika, biznis, vplyv. O čo ide oligarchom v médiách

Odborník na komunikáciu a mediálne štúdiá Václav Štetka hovorí, že oligarchovia médiá skupujú výhradne kvôli svojim záujmom.

BANSKÁ BYSTRICA

V Banskej Bystrici otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke.

KOMENTÁRE

Držme sa my len Ruska! Veď aj tam je Západ

Váhanie a spor v otázke MiG-ov naznačujú dvojtvárnosť Slovenska.


Už ste čítali?